Wiktoria Chrobak-Mielec - (ur. 1985) absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, którą ukończyła z wynikiem celującym w klasie perkusji prof. Jana Pilcha. Jest stypendystką Ogólnopolskiego Festiwalu Tydzień Talentów. Wielokrotnie była pomysłodawcą i realizatorem wielu projektów i przedsięwzięć z dziedziny muzyki zarówno w Akademii Muzycznej w Krakowie jak i poza nią. Jako solistka, kameralistka i muzyk orkiestrowy uczestniczyła wielokrotnie w różnego rodzaju festiwalach:  Międzynarodowy Festiwal Beethovenowski w Bonn; Warszawska Jesień, Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, Festival De Baalbeck, Liban, "Sounds New" w Anglii, "DAM Festival" w Kosowie, "Nagyerdei Ősz" na Węgrzech, "Warszawska Jesień", Festiwal Perkusyjny "Źródła i Inspiracje", "Audio Art", "Sacrum Profanum". Kilkukrotnie miała okazję występować w formie solistki z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, kameralnej czy innych zespołów wykonując przede wszystkim utwory kompozytorów współczesnych. Ma na swoim koncie kilka prawykonan światowych, utworów kompozytorów polskich i zagranicznych. Od roku 2012 pełni funkcję aststenta w klasie perkusji prof. Jana Pilcha, a w 2014 roku uzyskała tytuł naukowy doktora w dyscyplinie artystycznej instrumentalistyka w Akademii Muzycznej w Krakowie. Na codzień współpracuje ze środowiskiem muzycznym zarówno zajmującym się muzyką rozrywkową jak i klasyczną.

Rafał Tyliba - (ur. 1986) absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie ad. Stanisława Welanyka, którą ukończył z wyróżnieniem. Występował na różnego rodzaju festiwalach, zarówno w kraju jak i za granicą (Warszawska Jesień, Festiwal Muzyki Polskiej, Audio Art, Festiwal Muzyki Filmowej, "Sounds New" w Anglii, "Dam Festival" w Kosowie, "Nagyerdei Ősz" na Węgrzech, Festiwal Perkusyjny "Źródła i Inspiracje", "Sacrum Profanum", Festiwal im. Henryka Mikołaja Góreckiego, Krakowska Jesień Muzyczna, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Zakopanem, Festiwal Perkusyjny "World of the Drums" w Bratysławie, Festiwal Emanacje, Krakowska Szkoła Kompozytorska, Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny w Ukmerge (Litwa), aXes Festiwal, Festiwal Etiuda & Anima, Muzyka w Starym Krakowie). Laureat Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stypendium Sapere Auso. Swoją edukację pogłębiał na mistrzowskich warsztatach, m.in. u Roberta van Sice'a podczas III Międzynarodowej Akademii Marimby. Występował z wybitnymi autorytetami muzycznymi (The Hilliard Ensemble, K. Penderecki, A. Wit, K. Zehnder, J. Kaspszyk). Współpracuje z wieloma orkiestrami, m.in. z Filharmonią Krakowską, Capellą Cracoviensis, Sinfoniettą Cracovią, Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, Salonową Orkiestrą Camerata. W dorobku posiada dedykowane utwory współczesnych kompozytorów. Czynnie uczestniczy w różnorodnych wydarzeniach muzycznych jako solista, kameralista oraz muzyk orkiestrowy. Brał udział w prawykonaniach oraz międzynarodowych tournée (Finlandia, Chiny).

Maciej Hałoń - (ur. 1988) absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie perkusji prof. Jana Pilcha. Ukończył studia licencjackie z wyróżnieniem. Ukończył studia doktoranckie na Akademii Muzycznej w Krakowie. Oprócz studiów klasycznych realizuje program specjalności jazzowych. Laureat Stypendium Naukowego Miasta Krakowa. Jako solista, kameralista i muzyk orkiestrowy uczestniczył w wielu ważnych festiwalach międzynarodowych zarówno w Polsce jak i za granicą m.in. Festiwal Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Występował jako solista z różnymi zespołami i orkiestrami m.in. festiwal "Na drodze do Nowej Harmonii" solowy koncert na marimbę z towarzyszeniem orkiestry utworzonej z pedagogów Akademii Muzycznej w Krakowie. Uczestniczył w wielu światowych prawykonaniach muzyki współczesnej wykonując utwory znanych krakowskich kompozytorów i nie tylko. Jako muzyk klasyczny i rozrywkowy koncertuje również w wielu znanych krakowskich klubach jazzowych. Na co dzień współpracuje z muzykami rozrywkowymi jak i klasycznymi. Przewodniczący Koła Naukowego Amadrums w AM.